נעים מאד, שמי אירית הראל מעצבת פנים, בוגרת המכללה למנהל בראשל"צ, מומחית לתכנון ועיצוב חללים, בעלת סטודיו SOL DE VIDA.

הסטודיו לתכנון ועיצוב פנים פועל מעל 9 שנים במסגרתם, תכננתי מעל 4000 מ"ר של דירות ומשרדים, ליוויתי עשרות משפחות ויחידים, בתהליכי שיפוץ והלבשת הבית והענקתי מאות שעות ייעוץ לעיצוב הבית.

כמעצבת פנים אני יודעת, שבשלב זה בטח יש לכם הרבה שאלות.
סביר להניח, שאתם לא יודעים כמה יעלה לכם השיפוץ או המעבר, יתכן ואתם מתלבטים על שינויים פנימיים בתוך הבית (הזזת קירות), ואינכם בטוחים שהתוצאה תתאים לחלום שלכם. 

מאחר ולא כל יום משפצים בית, כאן אני, כמעצבת פנים, נכנסת לתמונה לספק לכם את שירותי סטודיו לתכנון ועיצוב פנים, על מנת שתוכלו להיכנס לתהליך של שיפוץ או בנייה בבטחה עם בעלי מקצוע מומלצים, תקציבים מוגדרים מראש, והדמיות שיעזרו לכם כבר בשלב הראשון לראות את התוצאה הסופית.

הסטודיו מעניק שירותי תכנון ועיצוב פנים, הכל תחת קורת גג אחת.
אצלנו בסטודיו תקבלו מעטפת הכוללת מענה לכל הצרכים העיצוביים שלכם, אך לא רק…
אנחנו נלווה אתכם גם בהתקשרות עם ספקים ובעלי מקצוע, בהכנת תקציבים מוגדרים מראש, תקבלו המלצות על ספקים אמינים ונותני שירותים טובים, וליווי אישי של כל תהליך תכנון ועיצוב פנים ביתכם.

  • אם אתם מבינים שליווי של תהליך לתכנון עיצוב פנים ושיפוץ הבית שלהם הוא לא תהליך של "זבנג וגמרנו", אלא תהליך של הכרות מעמיקה של הנפשות הפעולות – אני כאן עבורכם.

  • אם אתם מבקשים לעצמם חוויה מעצימה והטבעת החותם האישי שלבם בקירות הבית – אני כאן עבורכם.

  • אם אתם אנשים מעזים, סקרנים, משוחררים, בוטחים, אנרגטיים שאוהבים להיות ייחודיים ושרוצים להביע את זה במרחב הבית שלהם – אני כאן עבורכם.

  • אם אתם אנשים שבוטחים במעצבת הפנים שלכם, נותנים לה יד חופשית ומעוף, ומאפשרים לה לקחת אתכם יד ביד לאורך כל התהליך עם אנשי מקצוע וספקים שנבחרו בקפידה אחרי שנים של ניסיון וכל זאת תוך שיתוף הדדי אני כאן עבורכם.

  • אם אתם אנשים שחשוב להם לעבור תהליך בצורה מקצועית ונכונה ובאמת להגשים את החלום העיצובי שלכם   אני כאן עבורכם.